| snoofy a întrebat:

Cumi mi dau seama cand o fata este atrasa de mine?

Răspuns Câştigător
| dianamariana2001 a răspuns:

Buna!
Ii place de tine daca:
-te tachineaza mereu
-se uita la tine mereu
-iti zambeste
-incearca sa te faca gelos
-e agresiva cu tine

2 răspunsuri:
| Rebeca269 a răspuns:

Pai eu sunt fatalaughing iar atunci cand imi place un baiatthinking
Incer nu stiu sa ies in evidenta sa ''ma sparg in figuri'' sau daca sa zicem ca avem un prieten comun iar acel prieten sta de vorba cu baiatul respectiv mers si ma bag in seama cu prietenul meu pentru ca baiatul respectiv sa ma observethinking

Suncces!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.seductierapida.ro/nonverbal.html
Sunt fata, am citit tot ce scrie pe site, ca sa nu mint pe nimeni, si este chiar foarte adevarat.
Multe fete vor trimite pe cineva sa iti spuna, sau iti vor spune.
Sper ca ti-am fost de ajutor.