| SebiSava a întrebat:

Cumi imi dau seama daca ma place o fata

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Pffstraight face super mega usor.
In primul rand se uita la tine cu acea privire.si zambeste.
In al doilea rand se tine dupa tine.si inca mult.
In al treilea rand, sigur iar spune cuiva.prietenei iei, cuiva...(incearca sa aflii)
Si cam atat, daca si tu o placi batei apropouri ca eu nu i-as spune in locul tausad...i-as lua apararea etc ca sa isi dea seama...

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Daca o vezi mai tot timpul prin locurile pe care le frecventezi tu, daca te fixeaza cu privirea apoi si-o fereste timida, daca iti zambeste des, daca se uita in ochii tai cand treci pe langa ea, iar daca e mai curajoasa se baga in seama mereu cu tine, te ia de mana, te pupa. Acum ce zici? Te place?

| TeIubesccc a răspuns:

Iti zambeste mereu, te ia in brate, te pupa pe obraz din ce in ce mai des, isi petrece majoritatea timpului cu tine thinking