| anonim_4396 a întrebat:

Cumi îmi dau seama că mă place o fata?
Eu am 14 ani ea are 13

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

1.Daca se uita la tine;
2. Daca rade la glumele pe care le faci(fa o gluma lipsita de umor, daca rade sau cel putin zambeste e posibil sa te placa);
3. Daca iti trimite mesaje cat mai des si emoticoane de genu: :3 :*
4. Daca sta cat mai mult in preajma ta si vrea sa para mai stilata chiar daca nu observi;
5. Daca iti alinta numele sau vorbeste intr-un anumit fel cu tine.

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Daca te place,vei intelege din gesturile ei, cat de mult sta cu tine, cum se uita la tine, poti sa o intrebi, sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i cum te cheama pe TPU si ai cucerit-o.