| Ando1dul a întrebat:

Cunoasteti sentimentul acela, de dupa o despartire la care chiar daca tu ai pus capat iti pare rau? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Păi e destul de greu la început, dar dacă nu erai fericit în relaţia respectivă atunci ce rost ar fi avut să mai continui? Va urma o perioadă de acomodare după care vei reuşi să dai totul uitării. happy

| BSwwatch a răspuns:

Parere,esti putin cofuz de aceea, si odata ce-ai facut pasul da-i bata inaine sindiferent, si evita sa te gindesti ca pot revenii sentimentele intr-o oarecare masura.

| teomili a răspuns:

Trebuie sa iti iei o vacanta pentru relaxare si sa nu te mai gandesti la persoana de care tocmai te-ai despartit. iti sugerez sa o ocolesti pana cand aceasta va parea innebunita dupa tine. Atunci poate veti putea incepe o noua relatie. ( asteapta cel putin 3 luni).