| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fată de la un campionat de volei,ea e mai mare ca mine cu un an,atunci doar ne-am privit,iar seara ea ma băgat în seamă pe facebook,am vorbit de câteva ori, acum vin întrebările:
1.Ce pot să fac ca să o fac a mea? :d
2.Acum câteva zile a fost ziua ei,dar eu nu am fost acasa, să îi cumpar o floare ca sa ma revanșez? sau e prea devreme?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Află de la prietenele ei ce preferinţe are. Cumpără-i o cutie cu bomboane, dacă ştii că-i plac şi urează-i "la mulţi ani!". Te scuzi că nu ai fost acasă şi că îi urezi cu întârziere şi intraţi în vorbă. O întrebi dacă vrea să fiţi împreună şi chestii de genul. Hai, că lucrurile astea vin pe moment. Nu trebuie să pregăteşti discursul dinainte, mai mult ca sigur îl vei uita. Spune-i din suflet.

| Anonymous1995 a răspuns (pentru AikkoxD):

Când e cel mai recomandat să fac asta? într-o pauză la liceu? sau să o sun într-o după-amiază și să îi zic să ieșim?

| Azµre a răspuns:

Ha, are n-are prieten, nu ai specificat. Păi invit-o în oraș dă-i și o floare.

| Ycu a răspuns:

Nu e prea tarziu, cred ca ar aprecia mult, cu un sarut dragut pe obraz cu siguranta va aprecia. Incearca sa o bagi tu in seama acum pe facebook, vezi cum se comporta cu tine, poti incerca sa o intrebi despre fostele relatii si despre motivele de despartire si sa ii zici ceva gen :
"aaa, eu nu as face niciodata asa ceva" si o sa vada ce esti tu. Si poate poate, iese ceva big grin. Bafta.

| culturistu a răspuns:

Prindeo violeazo fai un copil si e a ta pe vecie

| cincinel a răspuns (pentru culturistu):

Tu esti taran mare