| alinus005 a întrebat:

In urma cu 2 zile i-am oferit unei fete de care-mi place, o floare, spunandu-i ca este cadou "intarziat" pentru 1 martie, dupa ce vorbisem cu ea pe facebook in prealabil seara si ii promisesem ca ma revansez. Cu ea n-am vorbit decat de doua ori pe facebook.
Acum mi se pare ceva ciudat, m-am intalnit cu ea in maxitaxi, nu a tras o privire la mine, si nici pe facebook nu o vad sa pot vorbi cu ea.
Sunt eu paranoic sau s-a intamplat ceva?
Ps. ea cand a vazut floarea a fost surprinsa insa foarte incantata.

2 răspunsuri:
| KiddaDot a răspuns:

Cred ca ar trebui sa bati apropouri! Dupa cum ai "descris" povestea e vizibil ca-ti place de ea. Ar trebui sa ii atragi atentia mai des. Atunci cand o vezi, bag-o in seama. Vorbeste cu ea! Propune-i sa iesiti! Succes :*

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Ba eu unul cred ca ar trebui sa ii spui ca o placi poate nu tea vazut in maxitaxi incearca sa o surprinzi de 8 martie si sa ii spui atunci si sentimentele tale pentru ea