| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata si imi place de ea dar nu stiu cum sa fac primul pas. dati-mi sugestii.

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Esti timid, dar te trateziwinking

Zi-i direct c-o placi...sau uit-o!

| asdgfhresry a răspuns:

Deci mai intai da-i de inteles, si afla daca si ei ii place de tine. Daca va intalniti, uitate la ea cand ea nu vede ca te uiti, poate doar daca te vede cu coada ochiului ca sa stie daca o placi. Fi dragut cu ea, fa-o sa rada, sa se simta bine. Fii alaturi de ea la bine si la rau, si incearca sa o intelegi. Da-i idul prietenilor tai ei, si zile prietenilor tai sa afle ce parere are fata despre tine. Apoi, poti sa te mai joci asa cu cuvintele, sa zici la vrajeala, dar nu exagera. Daca e o fata mai "pretentioasa", adica sa nu ii placa smecheriile si golaniile, nu incerca sa te faci prea smecher ca altfel vei deveni enervant. (Tot ce iti zic eu e din experienta mea acumulata cu cativa baieti care nu ma lasa in pace). Poti sa o inviti la un suc sa faceti caterinca, sa o faci pe ea sa rada. Si in timpul intalnirilor tip "amici", incearca sa te uiti in ochii ei, cand si ea se uita in ochii tai. Daca fata iti zambeste inseamna ca te place. Si atunci e momentul potrivit.

| dafa a răspuns:

Pai du-te la ea si zii ca vrei sa te insori cu ea! eu asa facthinking si merge tot timpul:O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sugestii proaste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm