| schlau a întrebat:

Cunosc un baiat care e ciudat, adica citeste 3 ore pe zi, invata la greu dar nu iese si el afara cu copii( nici acum, vara) sta in casa toata ziua. ce are? o avea probleme psiho.( nu cred pentru ca e in clasa mea)

P. S: la scoala, in pauza baiatul asta sta in banca.nu se ridica cam deloc.

Răspuns Câştigător
| tim a răspuns:

Nu, nu are probleme psiho. dar nici cei din jurul lui nu-s prea treji, intelegi ce vreau sa zic?! probabil nu are voie sa faca prea multe lucruri, de asta el stie ca locul lui e in banca, sa invete si atat. iar daca face altceva si afla, parintii probabil, el stie ca va fi tras la raspundere. probabil de asta e asa, eu stiu foarte bine cum e o astfel de situatie.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Deci este foarte bine ca invata si se tine de scoala
dar daca isi petrece tot timpul cu asta, atunci e o problema
o persoana cu adevarat inteligenta se pregateste repede pentru scoala, dar ia note bune.

| JustMe a răspuns:

Si eu stiu un baiat asa. Sta toata ziua in casa, citeste, invata, face teme si cand intra ft rar pe mess scrie cu litera la mare, cu punct si fara prescurtari si spune chestii gen:imi obosesti sistemul nervos centrallaughing Si cand sta undeva sta mereu drept si e ft incordat si nu spune nimic. Nu stiu ce are, e pur si simplu ciudatstraight face Poate cand mai creste se schimba si el.

| Nirvana a răspuns:

Bravo lui

Răspuns utilizator avertizat
| kaTTsu a răspuns:

GEEK adica Tocilar...
E problema lui.
Tu acum cat te distrezi, iti spargi capu, intri in spital, mai treci si pe la politie...
El sta cuminte isi invata si mai tarziu va fi un mare patron la o firma de contructii sau IT sau mai stiu eu ce oricum un multimilionar si tu un simplu bisnitar ^^

| schlau explică:

Aha, dar stiti ce e mai tare.Ca eu sunt baiatul ala.Am vrut sa vad ce crede lumea despre ''ciudatii'' care citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, poate a fost crescut asa, nu stiu, poate baiatului ii place sa citeasca, nu tuturor le place ce facem noiwinking, adica, mai sunt si "specimene"