| ImAgirl a întrebat:

Nu mai inteleg nimic! sad la inceput era foarte dulce, ma suna tot timpul, ieseam tot timpul, dar acum s-a racit(pe alta nu are, sunt sigura)
cand sunt cu el se comporta normal, ca intotdeauna dar nu mai ma cauta asa de des. Am inceput sa-l sun eu si mi-e frica sa nu fiu sufocanta :-s acum este perioada testelor si la mine si la el, ar putea fi acesta un motiv?
si inca ceva: am nevoie de niste sfaturi big grin cum sa ma comport cu el? vreau sa-l fac sa ma iubeasca mult, mai mult decat ma iubeste acum

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu mai stie ce sa iti spuna si de aceea e asa rece mai suna-l si tu nu astepta numai de la el asa crede ca iti place sa iti dea mura in gura trebuie sa dai si din partea ta ceva.

| Cjay a răspuns:

Nu iti ocupa timpul numai cu el mai si distreaza'te iesi in oras cu prietenele atragei atentia mai mult...si fii si u putin mai indiferenta.o sa mearga sigur lasa'l sa te sune el nu il mai suna u o zii sa vedem ce face daca te suna sau nu

| princess_9789 a răspuns:

Asculta ma ca intotdeauna un tip este atras de mister si de arta seductiei.Pentru el e foarte important sa cucereasca...Nu ii oferi toata atentia ta, pentru ca da, s-ar putea sa fii sufocanta.E bine in abosult orice sa gasesti un echilibru.Lasa l si pe el sa te caute, porniti in discutii captivante si se pare ca nu e tipul caruia ii plac atat de mult dulegariile.Arata i ca esti greu de cucerit, dar ca in acelasi timp vrei asta. Lucrurile o sa inceapa sa mearga mai bine. Daca ramane indiferent, sau e si mai rau de atat, i-al la o discutie si mai departe decizia iti apartine!