| UiteeeeVezi a întrebat:

CUNOSCATORII DE FACEBOOK! Am o nelamurire. :
In bara din stanga de pe profil, unde iti arata numarul' de prieteni si dedesubt cativa din ei, acolo sunt persoane care de multe ori apar mereu cand intru pe profil si mereu aceleasi. si se mai schimba cu altele care iar tot apar mereu, dar nu chiar toti din bara. doar vreo 3-4-5 raman mereu aceeasi. Intrebarea este: Aceeia sunt persoanele care iti viziteaza cel mai des profilul sau sunt persoanele la care le vizitezi tu cel mai mult profilu? Am pus si o poza ca sa vedeti mai clar la ce mai refer. Multumesc si astept raspuns (funda) scuze daca nu am pus la ce categorie trebuie.

http://i51.tinypic.com/o8sccz.jpg

[IMG]http://i51.tinypic.com/o8sccz.jpg[/IMG]

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

Nu sunt persoanele care iti viziteaza cel mai des profilu' pur si simplu aia sunt cativa din prietenii tai happy pentru ca daca ai 500 de prieteni nu poate sa insire ditamai pomelnicu' in jos cu pritenii tai si iti arata doar 20 sau cati sunthappy
sper ca ai inteles care e fazahee hee

2 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Nu are mai nici o legatura ti.am spus si mai sushee hee
Pe fb inca nu ai cum sa aflii cine ti.a vizitat profilu'. deci nu are nici o legaturahee hee

| UiteeeeVezi explică:

Dar de ce apar unele persoane de mai multe ori? pentru ca te viziteaza sau le vizitezi? sau pur si simplu nu are nici o legatura?