| littleladybug a întrebat:

Curand termin clasa a8a... ce amintiri pot sa le scriu colegilor in album? nu vreau poezii, ceva frumos... cele mai faine primesc funda

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Daca vrei sa faci fapte bune, atunci fa-le cind este nevoie, daca poti sa faci fericit pe cineva atunci nu sta pe ginduri, daca primesti ceva, da mai departe, daca poti sa construesti ceva, nu distruge, daca poti, fii hotarit(a) in ceea ce faci, daca devii celebru(a) ramii modest(a), cu drag...

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Uite o mica poezie compusa de mine in clasa a 8 a pentru diriginta dar care merge pusa in album:
ca nisipul din clepsidra anii au trecut
si cu d-na diriginta noi i-am inceput.
dar iata astazi noi ne despartim
de dumneavoastra o sa ne-amintim
caci ati fost ca o mama pentru noi toti,
ati fost un zambet cu glasul duios.
mai era putin insa nu imi mai amintesc
sper sa iti placa happy :*

| ghitza_2903 a răspuns:

Poi scrie-le ca nu vei uita clipele petrecute cu ei si dai un exempu (ex. ce frumos a fost in excursia X cunde ati facut tot felul de nebunii, etc.). Scrie-le ceva ce o sa-i inveseleasca peste cativa ani cand vor citi albumul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

gandeste-te la ce simti pentru acel coleg nu ii sc poezi pentru ca este plictisitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie si tu ceva simplu ce iti vine atunci pe moment...asa e frumos sa scrii atunci ce iti vine in minte// clipele petrecite impreuna excursii intamplari.etcwinking succes si fi rezistenta sa nu plangi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta pe google si scrii amintiri pentru colegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie amintiri care au fost mai scrise, si mai frumoase, sau intreaba de prieteni.