| GigglesToDay a întrebat:

Cv ideei cum sa ma imbrac la scoala[ e frig] dimineatahappy apropo. fara camasi veste, si nici prea complicate dar nici asa blugii un tricou gatastraight facefunda

2 răspunsuri:
| micheilla a răspuns:

Poi ai putea sa-ti iei o bluzita si o camasuta in patratele si sa ti-o leg sub sani cu blugi si o pereche de tenisi, adidasi ce ai. Daca nu ai putea sa-ti iei o bluza mai larga sa-ti cada pe umar si pe dedesubt un tricou sau maieu strans pe corp si cu blugi si o pereche de cizmulite si o gecuta. Sper sa-ti fi fost de folos.

| micheilla a răspuns:

Legi*.