| anonim_4396 a întrebat:

D-au funda! D-au funda! D-au funda! Promit ca cine raspunde bine la intrebarea asta primeste 3 fundite!

Acum ca v-am atras atentia, spuneti-mi si mie cat mai explicit si cat mai usor de inteles "cum joc webkinz?"! Pe bune, dar nu vreau un site, vreau o explicatie cat mai usoara si cat mai explicita care sa zica tot! Nu vreau sa aud cuvantul DEMO, pentru ca m-am uitat dar nu am inteles! Cine raspunde bine primeste 3 poze rare cu Miley Cyrus, 3 poze rare cu Selena Gomez si 3 poze rare cu Demi Lovato + 3 fundite!

FUNDA!?! big grin

Răspuns Câştigător
| Aly2 a răspuns:

In webkinz e usor.Eu am doua animale o broasca si un iepure.ca sa joci trebuie sa scrii numele de utilizator si parola apoi cand intri prima pagina e ziarul.Jos este stocul unde ai lucrurile si tot acolo ai un telefon mic si o cutie postala in dreapta jos.In stanga langa stoc ai poza animalului si ai sanatate, mancare si distractie.Ca sa hranesti animalul duci mancarea la poza animalutului.Deasupra stocului ai o mica fereastra mov pe care scrie activitati.Acolo ai multe lucruri. Dai unde vrei apasand pe acel loc.In valea generozitati primesti puieti depinde de animal. Magazinul de coduri:daca nu ai cod special nu cel de la animal nu poti folosi acel loc.Padurea fermecata:cautarea stelelor e usoara trebuie doar sa citesti instructiunile.Samanta de pastaie:seminte poti primi la activitatile zilei de la ziar, stanga sus. Zona colectionarilor:pati cumpara diferite lucruri sau piti cauta diamante la aplicatia"cautarea de comori". Magazinul Kinzstile:acolo cumperi haine.Magazinul W Shop:cumperi ce vrei din acele categorii.La ziar ai concursul comunitar unde te inscri si trebuie sa joci jocul concursului pentru a castiga, concursul e in echpa deci nu faci tu totul.Ca sa castigi trebuie sa joci macar cateva secunde. Faci bani cand mergi la jocuri. Unele jocuri pot fi facute odata pe zi, acestea sunt:gradina marmelada, roata wow si roata dorintelor2.Concursul de frumusete:nu prea stiu pentru ca nu am concurat.Agentia de voiaj:usor nu ai devoie de ajutor.Arena de intreceri:usor nu ai nevoie de ajutor.Pagina mea, clubul prietenilor, kinz post si parcul kinzville:nu ai nevoie de ajutor. Fabrica de dorinte:jetoane primesti de ziua ta si la activitatile zilei.Animalutele mele, centrul de adopti si clinica doctorului koac:nu ai nevoie de ajutor.Coltul lui quinzie:usor. Dicekinz:nu conteaza.Biroul de angajari:nici aici nu ai nevoie de ajutor, e simplu.Kinzville academi:simplu tot nu ai nevoie de ajutor.La animalutele mele ai sus aplicatia kinzcare zilnic.Acolo mergi in fiecare zi si dai pe imi iubesc animalutul.cam atat trebuie sa sti.Mult succes. Si recunosc nu eu am scris asta am luat-o de undeva. Sper sa te ajute.

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Dacă ziceai doar o dată ''d-au'' credeam că a fost din greşeală, dar când zici de 3 ori deja recunoşti că eşti prost.