| iovexoana a întrebat:

Da ciiauu TPU. Am si eu o intrebare. in general fetele sa raspunda. START! imi place de o fata, si sunt cam timid cand vine vorba sa o intreb, in general sunt o fire mai hiperactiva. Ma ajutatii big grin?

3 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Du-te la ea, ia-o de mana si spune-i ceva dragut. Fetelor le place sa li se spuna lucruri frumoase. Multi baieti nu spun acest lucru. Spune-i esti draguta, ai ochi frumosi, esti frumoasa si asa mai departe.Invit-o undeva.Afla daca te place si poate puteti avea o relatie!

| yomotherfucker a răspuns:

Hmm. pai. te poti baza pe asta ea adaca are TPU o poti lua cu genu stii eu sunt mai timid de felul mea si... sau daca e si ea timida ii spui ee stii macar avem un punct comun timiditatea ce'ar fi sa o folosim cu folos laughing)?
smug hai gasesti thu doar esti baiat ce dracu esti descurcaret frate :* bafta man!:*

| CristianaB25 a răspuns:

Buna...Fiecare baiat isi exprima sentimentele in moduri diferite, chiar daca sunt mai timizi si le e mai greu sa arate asta, de exemplu in cazul tau ar fi mai bine sa o iei usor cu ea si o faci sa-si dea seama singura ca iti place de ea si asa vei observa daca si ei ii place de tine sau nu, si iti va fi mai sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna daca u stii deja ce simte ea (daca obesrvi ca e mai distanta nu ceda poate feteii i place sa se lase mai greu)... Bafta :-)