| Ramona_1690 a întrebat:

Da`ti`mi si mie niste statusuri DURE :d [pentru baietii cu doua fete/care inseala etc laughing]

Fundita`!:*

Răspuns Câştigător
| annd_2179 a răspuns:

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking"
Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.batting eyelashes • Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea • pfff. Ce sa-ti Fac? asta e Firea. credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea? funda plzz