| silverfaith a întrebat:

De ce toate fete cer statusuri dure sau triste sau sa care sa intrige vreun baiat? de ce nu cer statusuri inteligente?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

1"daca colegul tau de munca... efectiv lucreaza...nu trebuie sa-l imiti"
2 "zambeste azi...maine sigur va fi mai rau..."
3. "ceea ce nu se rezolva de la sine in 30 de zile lucratoare...nu merita efortul si timpul nostru pentru ca este irezolvabil"
4"lasa pe poimaine ce poti lasa pe maine... poate face altcineva..."
5."oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu"
ceva de genul nu ar merge?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si baiatul ala moare de intrigare. Lesina in fata calculatorului de intrigareraised eyebrowsIl doare fix in beep si nici macar acolo. Ele vor sa raneasca prin niste cuvinte pe cineva.Doar ca acelui cineva nu ii pasawinkingInteligenta?thinking Mai exista asa ceva?batting eyelashes

| nobody_9468 a răspuns:

Eu una scriu ce'mi vine in cap.Am luat cateva "expresii" sau ce'or fi ele de pe un blog crae mi s'au parut foarte interesante, de exemplu:"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis." sau "Sunt o trusa de machiaj.Acopar vanatai, sunt retusul curvei". Inteligente n'ar fi pentru unii, dar eu sunt o ciudata, si la fel sa fie si statusulhee hee

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ar fi o contradictie in sine sa ceri un status inteligentwinking E ca si cum ai intreba "cum fac sa par (mai ) desteapta?" In schimb, metoda cu aparenta trista sau provocatoare va atrage mereu cate un disperat "binevoitor"hee hee

| asdgfhresry a răspuns:

Ele vor sa fie bagate in seama, vor sa arate ca sunt tru big grin
Sincer eu de obicei la status imi pun citate din shakespear sau o replica interesant de ciudata si tampita de la scoala, deoarece noi scoatem foarte multe prostii pe gura. Si urmat de astea, pun numele unei melodii oh go on

| ainaw a răspuns:

Pentru că le-au văzut aici pe http://www.statusuri.ws şi pe http://www.statusuri-messenger.ro :)

| axelmatei a răspuns:

Se poate din mai multe motive:
1.ar fi ca ele nu inteleg la ce se refer statusul acela ca poate,, este,, mai destepte ca ele
2. ele poate inteleg dar,, pyssy,, poate nu intelege si incerce sa vorbeasca pe limba ei
3.este mai tru sa zici de alea ca le creeaza impresia de fata,, bazata,,
4.cred ca daca ar scrie statusuri inteligente domnu cu lantu de aur si telefon cu 4d nu se mai uita la ea ca nu este si ea aici pe giagichi laughing
5. dc sa isi omoare singure neuronii? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e moda si asta e cool laughing ce sa ne faci.
Eu acum am status asta :
Nu-i pentru prima oara
Imaginatia-mi zboara
Dincolo de culmile cunoscute de voi
Departe de orice bariera pusa
In mintea mea nu e urma de regula impusa
Drept de autort : un utilizator TPUhee hee
De status meu ce zici smug laughing. Ai grija ca poate te aude creatorul laughing, mie imi plac super mult aceste versuri din poezia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi intelegente, si-ar crea propriile statusuriwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca majoritatea fetelor sufera din dragoste si astfel cauta o mica modalitate de a se razbuna...parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa cerem statusuri inteligente.santem noi deja destul de inteligente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele mereu sunt triste sin singure si au nevoie da o consolare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa para interesante. un status inteligent? Nu s-au gandit ca exista.Pe acel cineva il impresioneaza doar printr-un status dur sau trist. sau poate ele sunt mereu suferinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca pe moment cred ca o sa le treaca daca au o replica sa le dea

| unikat a răspuns:

Pt ca ar rade pers din jurul lor de ele, fiindca stiu ca nu-s capabile de asa ceva!

| sunshine15 a răspuns:

Urasc statusurile astea!
caut altele mai deosebite... dar nu prea gasesc.
peste tot sunt numai statusuri din astea!

| ancuta08 a răspuns:

Mai inainte am vazut o fata care cerea statusuri dure sau triste... are vreo legatura? big grin

| EllaEllatzy a răspuns:

Eu una imi schimb status-urile foarte des adica status ma reprezinta daca eu sunt trista e si status tonguehee hee

| panterutza33 a răspuns:

Probabil se simt mai victorioase...:*