| lulululu a întrebat:

Da`timi niste statusuri cu care sa o tachinez pe o fosta prietena care a devenit o curva. Deaia nici nu mai vorbim. ma intelegeam bine cu ea dupa aia a inceput sa fie curva in adevaratul sens al cuvantului! Mai dure asa sa o doara!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pur si simplu:curvasareala totala!laughing)

| gigiro a răspuns:

Daca nu mai vorbiti, inseamna ca nu o poti tachina! Stii ce inseamna a tachina? A necaji, a contrazice usor o persoana. Unde iti pui statusurile ca sa le vada? Si daca faci asa ceva, crezi ca se sinchiseste? Eu cred ca nu rezolvi nimic, adoptand aceasta pozitie. Cel mai tare poti sa ranesti pe cineva, cu Indiferenta! De abia atunci, trezesti atentia! Uit-o, nu merita atata atentie din partea ta!

| username_8290 a răspuns:

Mama curvelor e mereu cravida.
a fost odata o curva, acum sunt toate ( aproximativ! )

| Shameless a răspuns:

Cel mai bine sterge id ei, si o sa fi mult mai linistit...