| anonim_4396 a întrebat:

Da uite ce s-a intamplat acel baiat de care va vorbeam a intrat in coma e in coma de asera.lau dus in franta la un spital mai bun.cate sanse sunt sa traiasca? Avand in vedere lucrul ca a intrat in primul tir pe care la vazut.Ma rog la Dumnezeu sa traiasca cate sanse sunt? El e un luptator mereu a fost asa se stie daca e in coma ca te vede de sus asa e?

Răspuns Câştigător
| DanielG a răspuns:

Sper sa aiba noroc sa traiasca. S-au mai vazut minuni.Suntem alaturi de el si ne rugam pentru un MIRACOL.

1 răspuns:
| DyanushDydy a răspuns:

Iti multumesc enorm pentru mcutsul sprijin.Din fericire el e o minune si la propriu si la figurat a iesit din coma in drum sper spital in Franta primul cuvant pe care la zis a fost numele meu apoi a inchis ochii.Doctorii au spus ca e din ce in ce mai binelove struck.