| PussicatDolls a întrebat:

Ce părere aveţi despre băieţii care fac fetele să sufere în cel mai jalnic mod? puppy dog eyes
Şi, voi credeţi că fetele merită să sufere?

Mulţu' pentru răspunsuri! kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata nu ti-a facut nimic si tu iti bati joc de ea atunci esti un om de nimic. Daca si fata e mai nesimtita asa atunci intervine zicala aia "Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte".

26 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Dar ce parere ai de fetele care fac baietii sa sufere in cel mai jalnic mod?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Cmf mandra ta?

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Nu am mai vorbit cu ea de vreo 4 luni, nici nu stiu daca mai traieste, oricum probabil e fericita cu ala pentru care m-a lasat.

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Ai uitat-o?

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Nu de tot, mai imi aduc aminte din cand in cand cum era cu ea, dar e mult mai bine, nu mai sufar.

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Real nimic?

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Pana acuma nimic, nu apare nimic la orizont, nici la lucru, nici la mine in sat, acolo sunt doar baieti mai multi. Sigur aveau dreptate cei care spuneau ca in lume sunt mai multe femei decat barbati? Eu ma cam indoiesc laughing

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Cred ca e egalitate, de lucru nu ai la sat?

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Doar in gradina laughing, dar lucrez la Timisoara, bani nu ai cum sa faci la sat

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Unde lucri in tm?

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

La o fabrica. Elbromplast, cred ca ai auzit de ea, e la marginea orasului, calea buziasului.

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

De lucru ai e fain

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

TU nu ai?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Fac un curs de limbi straine, termin si scoala, mai lucru prin bucatarie la un catering

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Aa la bucatarie e fain. dar la ce te ajuta cursul, o sa iti gasesti un loc de munca mai platit?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Da o sa ma ajute sa plec spre tarii mai calde fianciar, la catering am mancare si banii, asta e deschis doar cand au comenzi, botezuri, nunti

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Aaa vrei sa pleci in alte tari, Fain, dar tu cu mandrele cum stai? laughing

| ForeverWarrior a răspuns:

Eu zic asa fiecare isi va primi rasplata in functie de ce face

| RAY a răspuns:

Ce părere aveţi despre băieţii care fac fetele să sufere în cel mai jalnic mod? puppy dog eyes

ca sunt neimtiti,clar ca nu sunt de acord,dar vezi tu sasi povestesc ceva,voi fetele vreti relati noi sex,noi va spunem ca vrem cea ce voi va doriti, daca eu as spune unei fete facem sex mar refuza desigur nu sunt de acord cu minciuna, dar uni traiesc pe conceptul fac orice doar ca sa reusesc, voi fetele trebia sa fiti mai intelagatoare cum naiba sa ai relatie la 16, 17, 18 ani

sexul e o activitate fiziciologica ca mancarea baututul apei nu trebuie sa presupuna relati parerea mea, cum e ca trebuie sa te insori sa faci sex ce tampenie

Şi, voi credeţi că fetele merită să sufere?

desigur ca nu merita, dar las ca si voi ne faceti sa suferim de multe ori, vreti dar banii si atat

| h3r a răspuns:

Nu ești pregătită să știi.

| HueyFreeman a răspuns:

"Aoleu, ma bate/insala/agreseaza psihic, dar eu il iubesc." De cate ori auzim asta? De prea multe ori. Prostia este un factor destul de intalnit in aceste cazuri. Desigur, acel specimen de melteanus cocalarus maximus nu este cu nimic mai prejos decat domnisoara care rosteste replica de mai sus.

| gingergirl1 a răspuns:

Unele fete sincer DA! Pentru ca si-au batut joc de unii baietii rau de tot! (am si exemple daca vrei) Dar sunt fel si fel de oameni! Sunt unele persoane care ar trebui sa le pupi picioarele si unele sunt niste gunoaie!
Uni baieti din ziua de azi se cred inferiori femeii, adica ceva de genu':"O *** si o dau draq, eu mi-am facut placerile"si etc etc etc!

| papusica987 a răspuns:

Eu imi spun parerea despre oameni in general nu neaparat despre baieti, ca nu numai ei isi bat joc...
poate nu o fac cu intentie.
nimeni nu merita sa sufere, cel care cauzeaza durere va primi la randul lui...Roata se intoarce!

| Gαηαmα a răspuns:

Pai sunt si baieti care sufera si fete care sufera, si fete care fac baietii sa sufere si baieti care fac fetele sa sufere.Sunt tot oameni si baietii, si da de ce fetele sa nu merite? ...se spune da ca fetele sunt mai sensibile si ele sufera mai mult si sunt mai multe.

| AndreKissYOU a răspuns:

Fetele nu merita sa sufere pentru niste porci (baieti) happy

| Matei_Mihaela_1996 a răspuns:

Unele fete merita, altele nu, depinde si de cum s-au comportat ele, cat despre baieti: sunt niste nesimtiti, bine acum depinde si daca a suferit si el sau vrea sa isi bata joc ca se plictiseste.