| gabitsa a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi baietii. Voua sincer ce va place cel mai mult la o fata? Si sunt intrigata de ce multora dintre voi va plac fetele care va fac sa suferiti. si pe cele care chiar va iubesc le faceti sa sufere si va bateti joc de ele? straight face Raspundeti sincer. Si fara suparare. Mersi :*!

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

Nu conteaza ca esti calcat in picioare pentru ca esti bun, crede-ma o sa dai de persoana potrivita...

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

@drviorel exact asta am vrut sa spun, mereu am fost buna si am fost calcata in picioare, asa ca am reusit sa fiu mai indrazneata peste vara si am reusit.

| DrViorel a răspuns:

Ei omul bun e rasplatit iar ala rau plateste, poate mai tarziu dar crede-ma plateste.

| thestiffmeister1 a răspuns:

Pai vezi tu... fetele sunt oarecum masochiste, le plac tipi duri care stiu ce vor, care domina, de asta baietii se si comporta ca atarewinking. Le fac sa sufere, le mai ignora, uneori nu le baga in seama doar pentru ca acest tip de comportament le trezeste fetelor interesulwinking. Se despart de primul, apoi isi gasesc unu care cu adevarat le iubeste, dar se gandesc tot la fostullaughing( ca nah relatia asta e monotona, nu e ca prima plina de "scantei") ca fostul era dur, era altfellaughing...acum intelegi tu de ce baietii se comporta mai dur, mai altfel? raspunsul e : "pentru ca va place" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inclinatii sado-masochiste, sentimentale.