| Angel_4453 a întrebat:

Daca acum ai afla ca ai castigat la loto, ce ai face prima data?
eu-as tipa de fericire! (chiar daca nu am pus bilet rolling on the floor )

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-as trezi din vis, m-as uita pe ferestra si as constata ca iar e luni si iar am avut un vis frumoshappy

| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu as zice nimanui, doar parintilor, dar rudelor nu.lumea e rea si toti iti vor raul ca sa nu te poti bucura de binele tau si m-as apuca si i-as investi cu cap intr-o afacere sau mai multe. big grin

| Shuellen a răspuns:

M-as aseza jos pentru ca sigur lesin dintr-o gluma proasta laughing.

Daca tot veni vorba de "LOTO" poti citi "Doua loturi" de I.L.Caragiale -foarte haioasa. laughing se leaga de intrebarea ta.

Bye-bye

| Derye a răspuns:

*orgasm*

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Daca as afla ca am castigat la Loto mi-as provoca placeri intense/nebanuite cu scaune. Se poate si mai rau.

| maia_7137 a răspuns:

Da ar fi super mias suna x cel maibun prieen sa iesim laun suc si a invia o faa frumoasa la o prajiura