| bytzy09 a întrebat:

Daca ai putea face absolut orice intr-o zi ce ai alege sa faci? big grin

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sa dorm toata ziua!

| thegatekeeper a răspuns:

As merge la un concert sau si mai bine, la un festival de muzica unde ar concerta cateva din trupele mele preferate. Sau as merge la munte pentru ziua respectiva si inca vreo 2-3. Depinde de starea in care sunt.

| Bella03 a răspuns:

As opri timpul in loc si as schimba totul :discriminarile, hotia, crima.batting eyelashes As schimba luma in ceva frumos si simplu :*

| sunshine_4741 a răspuns:

Sa schimb trecutulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta degeabawinking

| Cherilyn a răspuns:

Mi-ar placea sa merg intr-un oras mare, sa mananc numai ce-mi place, sa fac cumparaturi, sa merg la cinema, sa arunc cu baloane cu apa in oameni, sa ascult muzica la maxim, sa cunosc un baiat pe placul meu, sa le fac farse profesorilor...
Pff...
Sunt multe de zisbatting eyelashes

| bytzy09 explică (pentru Cherilyn):

Imi place cum gandestihee hee