| xoxolarisaxoxo a întrebat:

Daca am 1, 72m,62kg,ochi verzi, par bruet(foarte lung) si corp atletic, arat bine sau sunt grasa? Iubitul meu zice ca arat foarte bine (el face judo deci arata foarte bine la randul lui)...nu stiu ce sa cred eu ma vad grasa si fac tot posibilul sa ajung bat si lumea imi zice ca arat bine -_-

2 răspunsuri:
| Eu_7539 a răspuns:

Pai in general trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat ceea ce este dupa virgula la inaltime deci e perfect. presupun ca ai un corp frumos tongue

| xoxolarisaxoxo explică (pentru Eu_7539):

Mersiii...sper sa incep si eu sa gandesc asa happy