| MacMac3 a întrebat:

Ok, deci exista un "el", sa-i zicem C. pe care-l cunosc nu de mult timp, dar ma simt oarecum atrasa de el. C. a fost cu o fata, nu mult, insa. ca sa il citez "a stat cu ea doar pentru ca arata bine la corp". Asa e, e slabuta dar nu prea are forme si la fata chiar e uratica straight face. Si acum, se intampla ceva stupid. Imi zice mereu ca arat bine, ca-s draguta dar oh go on. La scoala, se baga mereu in seama cu fata aceea. Pana la urma, ce are aia si eu nu? Grasa nu sunt, am ochi albastri, sunt inalta.si am o alunita deasupra buzelor. Sfaturi?! Fundoi.

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Nu va place pe nikina. nu are cu cine sa stea si cu cine sa se distreze. se crede mare smecher si asta e tot. nu fa k el ignora-l.