| Avr a întrebat:

Daca am 17 ani si nu merg la scoala IAR dirigul vorbeste cu politia sa ma localizeze unde sunt poate sa mi se intample ceva? Si are voie sa faca asta? Atata timp cat nu am facut nimic si el are un prieten politist.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cu atat mai rau ca esti a 12 a. Ai reusit sa ajungi pana aici si acum dai cu piciorul. Du-te la scoala, termin-o si apoi poti sa faci ce vrei.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te localizeze cu politia ca nu te duci la scoala?
ai un chip in fund?

| Avr explică (pentru suntserios):

Mi-a localizat telefonul

| Andreeush a răspuns:

Dar părinții tăi știu că nu mergi la școală?

| Avr explică (pentru Andreeush):

Au aflat de la diriginte

| N0H4CK a răspuns:

Poate e îngrijorat. Și să nu uiți că primele 10 clase sunt obligatorii. Părinții tau pot suferi daca nu te mai duci.

| Avr explică (pentru N0H4CK):

Sunt clasa a 12

| darrio2007 a răspuns (pentru Avr):

Cu atat mai rau ca esti a 12 a. Ai reusit sa ajungi pana aici si acum dai cu piciorul. Du-te la scoala, termin-o si apoi poti sa faci ce vrei.