| Vic_8154 a întrebat:

Daca am buletin si am peste 14 ani pot pleca in strainatate doar cu buletinu sau trebuie si pasaport? As dori raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Doar in Spatiul Schengen poti cu buletinul (Austria, Belgia, Bulgaria, Cehia, Danemarca, Estonia, Finlanda, Franta, Germania, Grecia, Islanda, Italia, Lituania, Letonia, Luxemburg, Malta, Norvegia, Olanda, Polonia, Portugalia, Slovacia, Slovenia, Spania, Suedia, Ungaria). In alte tari (ex Turcia) trebuie pasaport.

by daiiwinking