| Localocaa a întrebat:

Buna, am facut o comanda la h&m pe 13 august, tot in aceeasi zi am primit un mail cum ca comanda a fost confirmata. Tinand cont ca pe 15 e sarbatoare si sa zicem ca nu se lucreaza cam cand ar veni coletul? Cu ce livreaza h&m? Cam cu cat timp inainte ar trebui sa primesc un alt mail in care sa imi zica ca comanda a fost expediata si sa mi pot urmari coletul.Am nevoie de un raspuns urgent. funda

1 răspuns:
| Alinamary12 a răspuns:

Gasesti raspunsul in acest link in rubrica : "Cat dureaza livrarea?"

http://m2.hm.com/......evice.html