| al3xia8 a întrebat:

Daca am fișa pentru partida romilor pot intra la ce liceu vreau? Sau cum se face ca stiu ca intru pe locul ala doar daca n-are cineva medie mai mare, media din examen? Si cum pot intra cu prietena mea in acelasi liceu, aceeasi clasa? Si ea e tiganca si are si ea partida romilor si la scoala vom scrie aceleasi licee, cam ce sanse avem?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu sunt alti candidati cu medii mai mari, tot de etnie rroma, aveti sanse sa intrati voi.Succes.