| Tudi20232023 a întrebat:

Daca am fost repartizat la un liceu care nu mă atrage, pot opta pentru un liceu privat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cererea de transfer dupa primul modul.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti transfera intr-un liceu privat, doar ca acolo va trebui ca parintii sa-ti plateasca studiile si nu este chiar ieftin.

| Tudi20232023 explică (pentru Ioandelasal):

Deci cel mai bine ar fi sa, fac primul semestru sau modul acolo, și la urma sa încerc să mă transfer, daca am media cel puțin egală cu a ultimului admis. Dar nu știu dacă după primul semestru sau module.

| Tudi20232023 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc

| Ioandelasal a răspuns (pentru Tudi20232023):

Poti depune cererea de transfer dupa primul modul.