| Robeert a întrebat:

Daca am fumat in urma cu 4 sau 5 luni in urma imi iese la analize ca mama vrea saptamana viitoare sa imi faca analize!?

4 răspunsuri:
| MinoreBay a răspuns:

Nu iti iese...crede-ma stiu prin ce treci...

| gabitza_2422 a răspuns:

Nu. poti sta linistit:p

| DoctorulLove a răspuns:

Depinde ce ai fumat. Daca te referi la o tigara cu tutun, nu trebuie sa iti faci griji, se fac teste speciale pentru a vedea cantitatea de nicotina sau alte substante in sange. Probabil vei face un control de rutina (calciu, lipide, glucide, etc). Deci poti sa stai linistit.

| dayana007 a răspuns:

Bea mult lapte chiar inainte sa te duci caci nicotina in totalitate iese dupa ani buni!