| anonim_4396 a întrebat:

Am fumat acum 2 luni iarba, si in perioada aceasta cand nu am mai fumat am stat cu unii baieti in masina (ei fumanda). Eu vreau sa dau la facultatea de politie si saptamna viitoare am vizita medicala. Oare, imi iese ceva la analize?
Nu stiu ce analize se fac, ori speciale pentru politie, ori de rutina.

Cum fac sa elimin iarba din corp intr-un mod cat mai repede?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Tu realizezi ce spui? Sa fumezi iarba e infractiune.

Sa-i vezi pe altii ca fumeaza sau ca isi cumpara iarba si sa nu anunti politia e tot infractiune si se cheama tainuire.

Lasa analizele... tu crezi ca treci testul psihologic?

E o nebunie sa crezi ca vei ajunge vreodata sa lucrezi in MAI, cu arma asupra ta.

| Porcusorul a răspuns:

Sa fumezi iarba si sa dai la academia de politie e ca si cum ai fi ateu si ai da la teologie. Eu zic sa te indrepti spre o alta cariera conforma cu comportamentul, psihicul si deciziile tale.

| 411n a răspuns:

Sefule, din cate am inteles, THC ramane in radacina firului de par toata viata dar sunt si voci care spun ca iese si din radacina parului dupa cca9 luni. Daca ai fumat marijuana in ultimele 12 ore cel mai probabil iti iese la testul urinei. Daca au trecut 24 de ore, nu iti mai iese in urina(si sange daca nu ma insel) Din cate am auzit, consumul de lapte reduce cantitatea de THC din sange, deci..eu zic ca poti incercahappy bafta cu ceea ce ti-ai propus