| seoul a întrebat:

Deci am inceput sa fumez in fiecare zi...si acum s a decis mama ca trebuiesa fac analize....sunt disperata ca nu stiu daca iese in sange oricum o saptamana nu am mai fumat deloc dar tot sunt stresata oricum vreau sa ma las....stiu ca sunt analize speciale? Adica trebuie sa zica mama: vreau sa fac nivelul nicotinei din corp...ea a zis ca vrea pt chestii banale gen glicemie colesterol

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Nu iese când faci la sânge, dar iese dacă faci radiografie la plămâni. Mai bine te laşi că oricum nu te ajută la nimic si oricum ar putea afla mama ta şi după e mai rău.

3 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Pai de cand fumezi?

| seoul explică:

A pai din toamna..de cand a inceput scoala.

| seoul explică:

Da vreau sa ma las...dar tot sunt speriata.dar la analizele de urina....si inca ceva credeti ca s ar putea vedea ca fumez daca mi s ar face un control in gat..pt ca mi s a inflamat cred o amigdalita