| anonim_4396 a întrebat:

Daca am intrat intr-un grup nou de prieteni cum asa putea sa ma acomodez mai usorsad...eu sunt mai mica decat ei cu 2-3 ani, tinand cont ca in acel grup este si prietenul meu(suntem la inceput maine avem 1 saptamana). ei ma considera timida nu stiu eu nu sunt asa timida de obiceithinking Va roog dati`mi sfaturi cum asa putea sa ma acomodez mai repede si cum asa putea sa ma bag mai mult in seamabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Krissii a răspuns:

Pai.incerca sa gasesti idei comune cu fiecare persoana inainte sa intri intr-o discutie.nu te grabi cu concluziile si nu critica pe nimeni. cel mai important fi tu insati nu incerca sa pari o alta persoana pentru ca intr-un final adevarata ta persoana va iesi la iveala si prientenii tai ar putea sa te evite!happy Fundita?love strucksmug