| danydaniel a întrebat:

Daca am media 8.65 am sanse sa intru in Spiru Haret din Bucuresti la mate-info...anul trecut s-a intrat cu 8.62...sau macar la stiinte sociale la care s-a intrat cu 8.57? astept pareri.Ms anticipat

4 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Da.Ai sanse sa intri si la un liceu cu ultima medie de anul trecut mai mare decat a ta de acum.

| airam a răspuns:

In primul rand:tu chiar vrei sa mergi al spiru haret? de ce? tu nu vezi ca asa renume prost are(dupa cum si este, scuzebig grin) incat la majoritatea locurilor de munca scrie foarte clar:NU ACCEPTAM CU SPIRU HARET! AI sanse sa intri, dar mai bine gadeste-te la altcevahappy

| danydaniel explică:

Mda.airam faza e ca deja fisa cu optiunile dat-o...dar totusi am auzit ca e bataie pe Spiru...

| danydaniel explică:

OrangeJuice ai dreptate.eu am pus primul liceu cu 8.62 dupa 8.57 dupa Ion Creanga cu 8.68 iar dupa Moisil cu9.06...gandindu-ma ca mai scade media la ultimele doua.