| Stancu_George_1999 a întrebat:

Daca am note de trecere la o materie,si am note destule pentru a se face media,si lipsesc la ultima ora, poate profesorul sa nu imi incheie media?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Trebuie sa ai minim atatea note cate ore ai pe saptamana la acea materie si minim 2 note la materiile la care ai doar o ora pe saptamana. Daca ai acest minim de note, iti va incheia media chiar daca lipsesti.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred, nu prea ar avea nicio justificare de ce nu ti-a incheiat.

| Stancu_George_1999 explică (pentru Adry05):

Inca nu s-a intanplat asta, maine se va intampla si voi lipsi din cauza ca am probleme cu sanatatea
este ultima ora din semestru si profesorul este cam aspru

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate.

| Stancu_George_1999 explică (pentru sadrian46):

De ce? am note de trecere si destule, de ce nu ar incheia-o?

| sadrian46 a răspuns (pentru Stancu_George_1999):

Am am greșit eu răspunsul că l-am făcut prea scurt. Am vrut să spun că poate să îți încheie media.
Dar se mai poate întâmpla ceva.
Dacă lipsește jumătate din clasă, profesorul se poate gândi să nu le încheie la toți cei ce lipsesc, înainte de a mai avea o convorbire cu ei.

| Andreeush a răspuns:

Dacă lipsești îți va pune absent dar media o va încheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu vorbeşti cu el? Ai putea să îi spui că ai probleme de sănătate şi nu poți merge mâine că doar nu o fi atât de al dracu' încât să comenteze ceva mai ales dacă ai note bunicele şi nu lipseşti/nu lipseşti prea des de la orele lui.

| ibaal a răspuns:

Poate sa iti de un 1 din oficiulaughing
activitatea la clasalaughing
si dupa iti incheie... daca vrea sa fie @$@^#&#