| Twister09 a întrebat:

Dacă am terminat scoala de postliceala si nu am bacul, Îmi da diploma de la scoala?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la care școală? Postliceala? Să îi întrebi. Dacă te-au primit fără bac, ar trebui să ți-o dea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Diploma de scoala, adica diploma de bac? Nu. Doar dupa ce il dai.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu, doar atestatul pentru 8 clase dar diploma pentru bac nu.

| LilWatamaloon a răspuns:

Daca ai terminat scoala postliceala vei primi de la ei o diploma care atesta rezultatele tale obtinute acolo si functia de lucrator pe care o ai. Diploma de bacalaureat nu o vei primi de la ei, trebuie sa mergi sa-l dai din nou si daca iei media 6, atunci vei primi si diploma.