| PumpkinDoll a întrebat:

Daca apare expediat la statusul comenzii, inseamna ca a predat o firmei de Curierat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,de exemplu Emag a dat produsul celor de la fancurier si til aduca, de acum vezi statusul la cei de la firma respectiva

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

EMAG mai livreaza si prin SameDay. Firma de curierat SameDay.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut experienta cu ei, SameDay pe naiba, te invit sa mergi sa le vizitezi depozitul, am fost la ei sa ridic produsul da de unde nu lau gasit, am stat in frig dupa el

Răspuns utilizator avertizat