| katyusha_6913 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre medicina umana si cea veterinara care ar fi raspunsul?

Răspuns Câştigător
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Nu cred ca as putea alege, pentru ca si oamenii si animalele au nevoie de ingrijire medicala.Dar pentru ca nu avem prea multi medici buni as vota pentru Medicina Umanabig grin.

8 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

Umana happy

| Larisa a răspuns:

Veterinara fara sa stau pe ganduri, si stii d c? Ca in ziua de azi oamenii au ajuns mai rau ca animalele, se mananca intre ei.in plus animalele ne iubesc neconditionat pe cand oamenii...

| albastrualb77 a răspuns:

Medicina umana.

| EuPaulA a răspuns:

Eu as alege medicina umana

| ovy777 a răspuns:

Cea umana.

| mybutterfly a răspuns:

Umana big grin

| MosonitorA a răspuns:

Veterinara

| D[:x] a răspuns:

Umana- parerea meabig grin
Eu asta imi doresc sa fac mai departe.
Bafta!