| LoveKiddie a întrebat:

Daca ar fi sa va intoarceti in timp macar pentru o zi, ce ati face?

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Daca as avea posibilitatea de a intoarce timpul cu o zi as perfectiona sau indreta faptele rele din ziua trecuta, as sta mult cu cei dreagi si m-as bucura ca zilele mele s-au imultit, veata trece repede deci eu in primul rind as admira bucuriile si chiar neplacerile vietii, fiindca neplacerile tot iti dau totodata si un sfat.

7 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

As evita sa o mai mint pe mama mea n legatura cu prietenul meu. Acum a aflat si e foarte suparata pe mine.Numai stiu ce sa fac ca sa o impac. M-am si desp de prietenul meu. Asta e!
Eu asta as face.

| ankadella a răspuns:

I.as zice la mama s nu ma nasca.sanu.mi dea vitamine

| niku93 a răspuns:

Asi lua numerele castigatoare de la loto si m-as intoarce o zi in timp ca sa fac un bilet la loto.

| pHaNtOmiX a răspuns:

As pune un bilet la lotolaughing

| Dianaa94 a răspuns:

Depinde care este acea zi.Un exemplu.m-as purta altfel cu un baiat din generala big grin

| Acasete a răspuns:

Sa ma abtin de a la fapta care m-a facut sa ma despart de prietena mea acum un an. Inca ma mai gandesc la toate momentele bune pe care le-am avut si pe care le puteam avea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce...tu ai spus o zi din viata noastra, insa desi n-ar fi corect eu as vrea sa ma intorc in timp inca de cand am fost conceput si sa fac eu ce sa fac incat, pur si simplu sa nu ma mai nasc, sa nu mai exist, sa nu mai ajung sa fac umbra pamantului degeaba.Probabil o sa spuneti "Du-te dracu de emo", dar stati voi linistiti ca ma enerveaza persoanele de tipul asta.Ideea e ca ma gandesc... ce s-a schimbat pe Pamant daca eu nu m-am nascut.Nu cred ca e mare scofala.Si spun asta mai mult pentru ca prin faptul ca m-am nascut nimeni nu a avut de castigat ci dimpotriva de pierdut. Puteti sa spuneti ce vreti.Sunt doar deprimat si in sfarsit am gasit un loc unde sa ma mai descarc.Mi-ai pus o intrebare si ti-am raspuns.Bafta!