| anonim_4396 a întrebat:

Va simtiti vinovati de ceva ce ati facut, regretati si ati vrea sa va intoarceti in timp pentru a schimba acel ceva?

19 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu am comis greseli atat de mari incat sa ma simt vinovata. N-as vrea sa ma intorc in timp pentru ca m-as plictisi.Nu-mi incarc mintea cu imposibilul. Mira

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.happy As vrea sa dau timpul inapoi si sa schimb multe lucruri.happyStiu ca e imposibil asa ca nu am ce sa fac.Acum e prea tarziu.

| claw_4117 a răspuns:

Nu. Sunt fericit ca am gresit, daca nu greseam nu ajungeam la ceea ce sunt acum tongue

| Annitu a răspuns:

Da. as vrea sa ma intorc in timp pentru. a schimba multe. dar stiu ca e IMPOSIBIL!sad

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, si eu as vrea sa ma pot intoarce in timp, sa schimb raul in bine dar masina timpului mi s-a cam stricat si nu pot.laughing

| ioanaa a răspuns:

Si eu am gresit, dar Nu as da timpul inapoi. pentru ce? sa ma feresc, sa nu mai gresesc? sa nu mai trec prin ce am trecut? privesc partea buna a lucrurilor, m-am maturizat si mi-au fost de folos toate experientele negative. Daca as da timpul inapoi sa corectez greselile, in momentul de fata nu as mai fi fost "eu", gandeam si evoluam diferit. Nu stiu daca intelegeti la ce ma refer.

| Ea a răspuns:

As vrea sa pot intoarce timpul. As vrea desi stiu ca nu voi putea niciodata. Ma chinui mereu sa repar tabloul pe care il vad cand privesc in urma, dar oricat de multa culoare as folosi, parca mai tare se imprastie defectul. Regret ca am visat atat de mult, incat m-am lasat trezita doar dupa ce am cazut din cele mai inalte iluzii. Da... e tarziu... Si trece timpul inca. Si tot visez, tot sper sa pot sa-mi schimb trecutul, sau urmele pe care le-am lasat.
Nu iti doresc sa vrei si tu sa schimbi ceva din ceea ce ai facut, dar ceva ma face sa cred ca toti avem motive sa vrem asta... happy

| Leea1234 a răspuns:

AS AVEA MULTE LUCRURI DE SCHIMBAT, DAR CE FOLOS, CA EXPERIENTA AMARA A CELOR LUCRURI IMI VA RAMANE MEREU IN MINTE, SI CE ROST AR MAI AVEA! ASA A FOST VOIA LUI DUMNEZEU SI GATA.

| dulshe a răspuns:

Da as da timpul inapoi sa schimb ceva, dar cred ca mai bine e asa pentru ca pana nu faci o greseala nu inveti, si cred ca daca nu faceam lucrul ala in acel moment tot il faceam mai tarziu

| Criiss16 a răspuns:

Da.As vrea sa dau timpul inapoi doar ca. E IMPOSIBIL!sad

| andreea_8479 a răspuns:

Sunt lucruri facute d mine...sh daca le regret ce rezolv oriqm nu mai pot da timpul inapoi.am fost constienta cand am facut c am facut...asta e.gandesc pozitiv sh invat din greselile facute d mine.toate acestea sunt lectii d viata

| AllenTJ a răspuns:

Nu ai cum sa te intorci get real

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru enorm de multe lucruri care, paradoxal, m au ajutat in dezvoltare, dar cel mai tare regret ca am facut candva un avort si n am mai putut sa fac copii ulterior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Absolut m-aș întoarce în timp să repar greșelile făcute, să ocolesc locurile unde am întâlnit oameni răi, aș încerca din răsputeri să fac lumea mai bună fără să se dușmănescă.
Știu, toatea aceste lucruri nu vor fi posibile niciodată, nu există cale de întoarcere.
Numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!
Ma simt vinovata pentru ca nu am avut curajul sa-mi arat sentimentele, ca am ascuns tot ce simteam.Ca am respins o dragoste adevarata. el era perfect pentru mine, dar eu pentru el nu cred.Inca mai sufar ca n-am avut ocazia sa-i arat ce simt cu adevarat, iar el acum isi traieste viata, are prietena.si nici nu-l intereseaza de mine.
Vorba asta: Nu lasa pe maine tot ce poti face astazi` e sfanta pentru mine si mereu imi voi aduce aminte de ea, ca sa nu mai gresesc si sa sufar singura fara sa stie nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinovat? In general ma abtin sa fac sau sa spun anumite lucruri. Cu toate astea, imi mai sare tandara si atunci e naspa. Si fireste dupa iar imi pare rau ca i-am dat unuia borsu sau ca i-am spus cuvinte grele cuiva drag. Timpul inapoi insa nu poate fi dat... din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vedeti voi:toti avem acel ceva comun.toti oamenii vor si spera, unii chiar reusesc.ma intristez cand ma gandesc la lumea asta atat de haina parca ireala pentru oamenii buni.regret nespus pentru cele facute in trecut, incerc sa uit, dar sunt prea multe greseli. daca as putea sa imi iau viata de la capat as faceo...pacat ca nu exista miracole!
eu am plecat, ma duc la TV.va pup pe toate si toti, chiar daca nici macar nu va cunosc...
noapte buna!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In loc sa te bucuri ca nu l-ai facut ca cine stie cui criminal in serie datea nastere tu regreti...asa a fost sa fiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.ma simt vinovat.imi asum greselile si raspunderea pentru ele.nu m-as intoarce inapoi, fiindca nu ma mai pasioneaza trecutul.il cunosc.traiesc prezentul ma bucur de el, si privesc spre viitor cu speranta si incredere.