| Eroare404 a întrebat:

Dac-ati putea sa va intoarceti in timp ce ati face?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

As face operatia de apendice cand trebuia. Acum n-ar mai fi probleme.

| whatevernvm a răspuns:

As petrece mai mult timp cu mama mea

| ToKen a răspuns:

As casapi vreo 2 persoane.

| Kaℓi a răspuns:

Probabil aceleasi lucruri pe care le-am facut.

| RAY a răspuns:

Nimic, trecutul asa cum a fost au fost expriente bune /rele sunt ale mele

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As fi inventat eu Windowsul big grin

| T0T a răspuns:

Nimic nou.

| LoveSleep a răspuns:

Aș face sex cu mama lui R...
Apoi m-aș întoarce în prezent și i-aș da cerere de prietenie copilului ei.
"Cel ce știe, cunoaște".

| J0B0MAT a răspuns:

Aş paria la loto.Şi m-aş uita la cum erau în tinereţe părinţii mei.

| RainmakerX a răspuns:

Mi-as spune "Nu are rost sa inveti atata chimie caci oricum nu o sa mai ai nevoie de ea... Pune-te si invata un limbaj de programare."

| R0R0 a răspuns:

Hm...
As modifica tot ce am facut rau in ceva bun.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca m-as putea intoarce in timp as impiedica anumite lucruri rele si nedorite de nimeni in folosul omenirii.Cred ca de asta se spune sa te gandesti de doua ori inainte sa faci ceva.