| Mdiidn a întrebat:

Daca ati alege pentru o zi sa fiti alta persoana cine ati fi?

Răspuns Câştigător
| CataaaaLinaaa a răspuns:

Interesanta intrebare!
Eu as dori sa fiu tot eu. Cu bune cu rele, tot la mine ma intorc happy. N-oi fi eu vedeta placuta de toti, insa sunt o persoana placuta de cei care conteaza love struck

11 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Tot eu :p

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
draguta intrebarehappy

as vrea sa fiu mama mea.

| Tzupy a răspuns:

Eu sunt fata da vreau sa fiu Enrique Iglesias, macar o ora =p~ rolling on the floor)

| alin a răspuns:

Obamalaughing

| alin a răspuns:

Dar versiunea in alb nu in negrurolling on the floor

| annaloveanna a răspuns:

As alege sa fiu Selena Gomez.

| Lexiiii a răspuns:

In Paris.Is my dream day dreaming.O sa ajung acolo candva :X
Dar tu?

| DianaPaula14 a răspuns:

Pffff...pai CeCe din Totul pentru. dans!

| NimenixD a răspuns:

Cu siguranţă o persoană normală. Nu faimoasă sau ceva de genul. happy

| DyDy7432 a răspuns:

Nimeni. Ma multumesc cu mine.Fiecare are rostul lui.

| CrazyUser a răspuns:

Cred ca J. Lo