| WhiteSunFlower a întrebat:

Am nevoie de un laptop dar nu mi-l pot cumpara si m-am gandit sa-l castig. Imi puteti sugera niste concursuri sau siteuri unde pot castiga un laptop sau bani necesari sa cumpar un lapop? happy Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Pacanele.

| vocea a răspuns:

Pe net nu este garantat ca vei casstiga nimic, trebuie ceva legal care poti sigur castiga, poti baga la loto, sa te duci la te pui cu blondele si alte concursuri cu premii in bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.La concursul „Vrei sa fii miliardar?„ cu Virgil Iantu.Sunt concursuri pentru diferite varste asa ca poti participa.