| Elyiela a întrebat:

Daca ati avea iubit/iubita si v-ati muta cu el/ea intr-o zi si realizati ca desi are o anumita varsta, inca se joaca la calculator, v-ar deranja in vreun fel?
Ma intereseaza in special raspunsurile baietilor. V-ar deranja daca seara sau in mare parte din timpul liber iubita voastră se joaca la calculator? (totusi va acorda si voua atentie).

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Atata timp cat o face ca mod de relaxare, nu ca stil de viata (gen de dimineata pana seara pe joc) ...nu este nici o problema.

| Victor453 a răspuns:

Nu!
e viata ei, face ce vrea, eu nu ttebuie sa o oblig sa nu sada pe calculator, sau sa-i intirzic!

| KolG a răspuns:

Cu siguranta nu, adica mie chiar mi-ar placea o prietena care sa aiba cu ce sa isi ocupe timpul fara sa ma cicaleasca la cap si cu care ma pot intelege cand vine vorba in IT. Poate el vrea sa para putin suparat, dar eu cred ca face asta doar pentru a crede tu ca ii pasa de tine si nu a parea indiferent fata de tine. Nu zic ca nu ii pasa de tine si chestii dar eu zic ca e putin fericit daca zici ca ai timp si de el si sa il lasi ceva timp in lumea lui.

| Elyiela explică (pentru KolG):

Nu am zis ca iubitul meu sta pe calculator mult.