| Printesa10TM a întrebat:

Daca ati fi singuri la parinti si cand aveti 14ani aflati ca o sa aveti un frate sau o sora cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Acum poate este, dar când ambii o să fiți adulți o să fii fericit că există o persoană pe care chiar poți conta.Crede-ma să ai un frate/o sora e o bucurie, nu altceva.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

M-as bucura. Din pacate, nu am avut norocul sa am un frate sau o sora.

| RAY a răspuns:

M-as bucura desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi fost foarte fericita sa aflu vestea, mereu mi-am dorit un frate sau o sora.

| Printesa10TM explică:

Dragut daca tu ai fii fericita!

| Printesa10TM explică:

Nu e o diferenta prea mare?!

| zurick a răspuns (pentru Printesa10TM):

Acum poate este, dar când ambii o să fiți adulți o să fii fericit că există o persoană pe care chiar poți conta.Crede-ma să ai un frate/o sora e o bucurie, nu altceva.

| blastzone35 a răspuns:

Sa stii ca am patit asta. Avem 12 ani si ma jucam pe calculator. Mama m-a chemat langa ea si a zis ca trebuie sa discutam ceva. Prima oara am crezut ca am facut ceva rau, pana cand am auzit: O sa ai un fratior. Am ramas socat cateva secunde si apoi am realizat ce frumos va fi sa am un frate. M-am bucurat enorm de mult. De cand s-a nascut pana acum au trecut momente foarte frumoase (botezul, primii pasi, prima oara cand a ras, etc.) In concluzie: Sunt fericit.

| Printesa10TM explică (pentru blastzone35):

Si eu m-am obisnuit cu ideea si o sa fie minunat!