| emma_7432 a întrebat:

Ce animal de companie sa-mi iau? Argumentati love struck. fundalove struck

5 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna.Eu sunt de parere ca ar trebui sa-ti iei un catelus, un catelus te inveselleste mereu si este ''cel mai bun prieten al unui om'' Am si eu o catelusa mica si fffffffoarte jucausa care in fiecare zi, oricat as fi de trista ma inveseleste cu dragalasenia ei:file:///C:/Documents%20and%20Settings/Magda/Desktop/poze%20sibiu/hgggggggggggggg.JPG.ppwwpp

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Imi lasi id-ul tau pe privat daca vrei si o sa-ti arat catelusa mea si mai vb. ppwwpp

| Maraa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti iei perusi deoarece sunt mici draguti, jucausi si se cresc foarte usor :X

| BuYaKa99 a răspuns:

Ia-ti un chow chow de talie mica sunt foarte pufosi si nu fac prea mult deranj mie unu imi place sau daca nu ia-ti veverita nu stiu cum se numeste dar sunt foarte jucause

| Dr3amBoy a răspuns:

Siberian husky...o sa-ti placa