| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea schimba 1 lucru( oricare) ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

As face sa nu mai fie saracie in lume...Sa aiba toti sa traiasca decent...

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Situatia politica mondiala

| Libelle a răspuns:

Mi-as schimba modul asta stupid de abordarea lucrurilor.Adika as vrea sa nu mai pun atata sufelt in tot, si sa nu ma mai doara atat cand se termina anumite lucruri pe care le-am vazut importante, hooligan.

| ionika17 a răspuns:

Persoanele, care nu mai stiu sa bage lumea in seama, asta as schimba

| Rukhsandra a răspuns:

Prostia oamenilor din jur

| lyrics a răspuns:

Societateahappy
e un singur lucru, dar ar schimba atatea

| YoungSteve a răspuns:

Pe mine

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Lumea (persone)...sad

Răspuns utilizator avertizat
| IrxnIroxyI a răspuns:

L-as face pe prietenul meu sa stea numai si numai cu mine big grin

| Smoke_7892 a răspuns:

As vrea ca totul sa ramana asa. pentru ca totul are un rost in viata! nimic nu este intamplator.

| Deea :x a răspuns:

Tot ce mi s-a intamplat in ultimii 2 ani. Totul incepand de la cea mai mare greseala a vietii mele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostia!
M'am saturat de fratimiu frustrated.