| LucySilvyu a întrebat:

Daca maine ar fi sfarsitul lumii ce ati face in ultimele ore?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce să vină Chuck Norris să ne salveze, tu nu poţi? Adică, bănuiesc că tragi cu lasere din ochi. Că altă explicaţie pentru care cineva ar purta ochelari de soare în casă nu există.

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu siguranță aș spune tot ce gândesc fiecărei persoane, chiar dacă mi-e prieten/ amic/ coleg, le voi spune tot ce cred despre ei.

| mona a răspuns:

Nu as face nimic

| Popcorncubranza a răspuns:

Pipi pentru ultima oara

| Dariusuu a răspuns:

Nimic...

| blueheart a răspuns:

As trai ca si pana acum,as respira acelasi aer, as vedea aceiasi oameni, m-as certa cu aceleasi persoane, as iubi la fel si poate as incepe sa urasc, ca asta nu am incercat pana acum. Adica as face aceleasi lucruri.

Răspuns utilizator avertizat
| IngerG a răspuns:

As face dragoste cu Ioana Raicu:
http://www.allstarpics.net/......e-pic.html

| radutiulian a răspuns:

Auzi-o si pe andreea_3744! eu as face cumva sa dau de chuck norris sa ne salveze...doar ca o sa vrea jertfa dupa asta, eu zic sa i-o dau pe andreea

| IMC90 a răspuns (pentru Woodenpints91):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| radutiulian a răspuns (pentru Woodenpints91):

Emo! jet in bratele lu mamica, ca s-ar putea sa-ti dau o lama...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru radutiulian):

Emo? De unde ai scos-o pe asta? Cumva încă mai ţii ochelarii la ochi?

| radutiulian a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da emo..am scos-o din poza de profil.da inca mai tin ochelarii pe ochi, doar nu ai vrea sa mi dau jos doar pentru ca ai comantat tu la poza de profil.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru radutiulian):

De ce să vină Chuck Norris să ne salveze, tu nu poţi? Adică, bănuiesc că tragi cu lasere din ochi. Că altă explicaţie pentru care cineva ar purta ochelari de soare în casă nu există.

| kain333 a răspuns:

As fuma un trabuc urias, as bea o sticla de votca, as trage de fiare ultima data si as comanda cea mai buna pizza din lume si m-as uita la filmul meu preferat cu o sticla de pepsi si o punga cu alune cu paprik

| Andreea_3744 a răspuns:

Pai, nu stiu dar cred ca asi face ce nu am facut pana acum, de ex sa arunc laptopul de pe geam sau sa mazgalesc tot cu markere, sa urlu, sa injur intreaga lume...ma rog sunt doar cateva idei venite pe moment

| Xtadelo a răspuns (pentru Andreea_3744):

Cata imaginatie.