| Rizer a întrebat:

Buna din nou
Am si eu o intrebare mai iesita din comun
Ce ati face daca maine ar fi sfarsitul lumii, ce ati face in ultimele secunde si clipe din viata?

Răspuns Câştigător
| mikella a răspuns:

Daca as stii ca maine e sfarsitul lumii, mias lua sotul si neam face de cap, si as incerca sai arat si sa-i demonstrez cat de mult il inbesc.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Azi cred ca sunt sinceritatea in persoana!smug laughing
Cu familia am petrecut destul timp,. cu prietenii la fel...
As merge la baiatul pe care il plac, i`as spune tot ce simt, sunt sigura ca si el mi-are spune acelasi lucru si mi-as petrece ultimele clipe sarutandu`ma cu ellove struck
Puteti sa ma judecati, sau sa spuneti ca sunt prea mica, dar asta e ceea ce gandesc eu si sunt sigura ca asta s`ar intampla daca ar fi sigur sf lumii big grin

| Flav a răspuns:

HepHap laughing
Ma, voi chiar vreti sa ma supar. Nu va mai luati de ea! Iubi, asta era al 2 rand? Nici aici nu te lasa lumea, bai ce pacat sad
Era o mea de-a lui Guta .Lumea reaaaa... Offff lumeeee reaaa rolling on the floor

HepHap
| HepHap a răspuns:

Leutzita, nu e nimic iesit din comun la intrebarea ta. Mai incearca.

http://www.tpu.ro/......mai-ramas/

http://www.tpu.ro/......-au-ramas/

http://www.tpu.ro/......-ati-face/

auran
| auran a răspuns:

Draga mea intrebarile tare sunt incomparabile...

auran
| auran a răspuns:

Flav te-ai scos...

| Gabry a răspuns:

Mas sinucide in caz ca doar mai rau sfarsitul lumii.

| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-as imbratisa familia.

| death a răspuns:

Dacă e vorba de un timp atât de scurt, l-aş petrece lângă iubita mea. Am pleca de aici, cât mai departe. Chiar dacă ne prinde sfârşitul pe drum, nu vreau să murim în Brăila. Aş lua cu mine pe toţi cei dragi şi pe-aici ţi-e drumul. Aş vrea să mor râzând şi făcând haz, să nu se vadă. În fond, dacă tot mă ia moartea (adică mă iau singur), de ce să fiu trist? Tot acolo ajung...

| Rizer explică:

Vai ce sa spun
Dar voi nu va mai ganditi si la asta?
La viitorul vostru nu va ganditi de loc!
Si totusi era o intrebare ce trebuie sa faceti atata balamuc pentru asta?

| Rizer explică:

Da Flav vezi ce rea e lumea asta cu mine?sadsadsad
Ia zi-mi ma aperi tu de sfarsitul lumii daca o sa vina si asa astia se iau toti de mine, eu vreau ca sa ma aperi tu!

| Simona_8441 a răspuns:

Oooo nu stiu ce asi face! probabil mi-as lua toti prietenii si ne-am distra de minune!

| delyush a răspuns:

Pai eu.eu mi-as cere iertare de la cei din jurul meu.pentru absolut tothappy