| Parker a întrebat:

Daca maine ar fi sfarsitul lumii, care ar fi lucrurile pe care le-ai face in ultimele tale 24h de existenta pe Terra?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

M-as sinucide.ca sa va intrec pe voi tonguelaughingrolling on the floorbig grin

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

M-as imbata.

| Anonimus905 a răspuns:

Mi-as lua larevedere de la toti i as face ceea ce nu aveam curaj sa fac inainte.De exemplu:...nu stiu.big grin FUNDA?

| marinteodora a răspuns:

Ias spune baiatului de care imi place ca il plac

| dudu13 a răspuns:

As fura masina de politie sa ma plimb cu girofarurile pornitelaughing si as impusca niste "ciori" laughing

| JustForFewSeconds a răspuns:

M-as ruga lui dumnezeu sa nu ma trimita in iad...ci in raibig grin

| dreerullzXD a răspuns:

I.as zice tipului pe care il plac acest lucru. As bate persoana care ma enerveaza cel mai mult. Mi.as bate joc de un profesor. As manca foarte multa inghetata si as bea cola. As chiuli de la mai multe ore si as fugi intr.un bar sa fumez pentru prima data. As canta si dupa mi.as lua ramas bun de la oamenii pe care ii ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face o lista cu cele mai bune momente din viata mea!